bale-cimnastik-eskrim-eylul-2019

Kış Okulu Kayıtlarımız Başladı

Son yıllarda eskrim sporunda ülkemizin önde gelen spor kulüplerinden biri olarak faaliyet gösteren akademimizde kış okulu kayıtlarımız başladı. Üstelik, spor alt yapısına daha da eğilebilmek için eskrimin haricinde eğitim programlarımıza bale ve cimnastiği de ekledik.

Neden Bale ve Cimnastik?

Eskrim gibi bir spora yönelerek yarışmacı sporcu olma yolunda ilerlemek 7-8 yaşlarından itibaren mümkün olabilmektedir. Çocuklar için bu yaşlar öncesinde vücut hakimiyeti, esneklik ve koordinasyon gibi sportif becerilerini geliştirerek ilerki yaşlarındaki spor yaşantılarına en iyi temeli oluşturacak branşların başında bale ve cimnastik gelmektedir.

Bale ve Cimnastik kurslarımız ile hem çocuklarınızın iyi birer spor temeli kazanmalarını planlıyoruz hem de bir kaç sene sonrasındaki eskrim programlarımız için bir sporcu havuzu oluşturmayı arzu ediyoruz.

Bale ve Cimnastik kurslarımız 3-8 yaş arasındaki çocuklar için uygundur. Bu kursların hayata geçirilebilmesi için ön kayıt toplanmaktadır. Yeterli katılım sağlanması halinde kursların Ekim ayında başlaması planlanmaktadır. Siz de çocuğunuzun bale veya cimnastik ile spora adım atmasını istiyorsanız bizim ile (0532) 254 90 45 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Peki Eskrim?

Bir eskrim kulübü olarak işinde deneyimli ve uzman eğitmenlerimiz eşliğinde sunduğumuz performans programları ile ülkemizi uluslar arası alanda başarıyla temsil eden yarışmacı eskrimciler yetiştiriyoruz. Bunun yanı sıra yarışmacı olmadan eskrimi tanımak ve deneyimlemek isteyen çocuklar Eylül-Temmuz ayları arasında süren kış okulumuza dahil olabilirler. 7 yaşından büyük çocuklar eskrim çalışmalarımıza katılabilirler. Yeni başlayanlar için 7 Eylül 2019 itibariyle kurslarımız başlayacaktır. (0532) 254 90 45 numaralı telefonu arayarak daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

       

Leave A Comment

Haberler

 
Kış Okulu Kayıtlarımız Başladı
Son yıllarda eskrim sporunda ülkemizin önde gelen spor kulüplerinden biri olarak faaliyet gösteren akademimizde bale, cimnastik ve eskrim kış okulu kayıtlarımız başladı.
Kariyer Programımızla Meslek Sahibi Olmaya Var Mısınız?
Parat Ripost olarak ihtiyaç duyduğumuz kalifiye eğitmen gereksinimimizi sunduğumuz Kariyer Programı ile karşılamayı arzu ediyoruz.
Wroclaw’da Ezgi Koçer İle Çeyrek Final Gördük
Uluslararası alanda U15, U13 ve U11 yaş gruplarının Kılıç branşındaki en zorlu turnuvalarından biri olan Challange Wratislavia'da ter döken sporcumuz Ezgi Koçer çeyrek final oynama başarısı gösterdi.
Kuşadası Cup’ta Mete Alp Duru’dan Bronz Madalya
24-25 Mart 2018 tarihlerinde Aydın'ın Kuşadası ilçesinde düzenlenen Kuşadası Cup'ta Süper Minik Erkek Kılıç branşında Mete Alp Duru bronz madalya kazanırken kulübümüz turnuvayı toplam 4 madalyayla tamamladı.
Maya Ataç Kurtulmuş Avrupa Üçüncüsü
Rusya'nın Sochi kentinde düzenlenen Yıldızlar Avrupa Şampiyonası'nda ülkemizi Yıldız Kadın Kılıç Milli Takımında temsil eden sporcumuz Maya Ataç Kurtulmuş takım halinde Avrupa üçüncüsü olma başarısı gösterdi.
Atina’da İkincilik Sinan Par’ın Oldu
Üç sporcumuzun ter döktüğü, 17-18 Şubat 2018 tarihlerinde Yunanistan'ın başkenti Atina'da düzenlenen CGS Cup U14 Avrupa Circuit turnuvasında Sinan Par ikincilik kupasının sahibi oldu.
Yıldızlar’da Son Sınavı Federasyon Kupası’yla Verdik
1-2 Şubat 2018 tarihlerinde Eskişehir'de düzenlenen Yıldızlar Federasyon Kupası ile birlikte Yıldızlar yaş grubundaki son sınavımızı vermiş olduk.
Circuit Sezonunu Bükreş’te Noktaladık
2017-2018 sezonunda yer alan Yıldızlar Avrupa Circuit turnuvalarının Kılıç branşındaki son ayağı 27-28 Ocak 2018 tarihlerinde Romanya'nın başkenti Bükreş'te düzenlendi.
Okullar Arası İl Birinciliği Eskrim Merkezimizde Düzenlendi
Okullar Arası Türkiye Birinciliği’ne katılacak sporcuların belirlendiği İstanbul Okullar Arası İl Birinciliği geçtiğimiz sene olduğu gibi yine Parat Ripost Eskrim Merkezi’nde düzenlendi.
Afyon’da Hayal Kırıklığı Yaşadık
Geçtiğimiz hafta sonunda Afyon'da düzenlenen Gençler Federasyon Kupası'nda boy gösteren sporcularımızın performanları ve elde ettikleri sonuçlar hayal kırıklığı yaşattı.
Circuit Sezonuna Mödling’de Devam Ettik
Uluslararası arenada 2017-2018 eskrim sezonuna Avusturya'nın Mödling kentinde düzenlenen Yıldızlar Avrupa Circuit turnuvasıyla devam ettik.
Yeni Yıl ve 2. Yaş Günümüz Kutlu Olsun
2018'in gelişi ve Parat Ripost Spor Kulübü'nün 2. yaş günü 29 Aralık 2017 günü eskrim merkezimizde düzenlenen gece ile kutlandı.
Maya ve Batuhan Büyükler Türkiye Şampiyonası’nda Piste Çıktı
23-24 Aralık 2017 tarihlerinde Adıyaman'da düzenlenen yılın son turnuvası olan Büyükler Türkiye Şampiyonası'nda Maya Ataç Kurtulmuş ve Batuhan Aktaş mücadele etti.
Gençler Türkiye Şampiyonası’ndan Gümüş Madalya Geldi
Gençler Türkiye Şampiyonası'nın Kılıç ayağı 17 Aralık 2017 tarihinde İzmir'de düzenlendi. Şampiyonada kulübümüz 17 sporcuyla temsil edilirken eskrimcilerimizden Maya Ataç Kurtulmuş gümüş madalya kazanma başarısı gösterdi.
Ankara Açık’ta Gurur Tablosu
28 sporcu ile mücadele ettiğimiz, 2-3 Aralık 2017 tarihlerinde Ankara’da düzenlenen Süper Minikler ve Minikler Açık Turnuva’da sporcularımız toplam 6 madalya kazanırken Minikler Kız Kılıç branşında eskrimcilerimiz ilk 3 sırayı alarak çok önemli bir başarıya imza attı.