Özel Ders

Özel ders eskrim öğrenmenin başlıca yöntemlerinden bir tanesidir. Bu yöntem, eskrime yeni başlayanların temel teknikleri en doğru biçimde edinmelerini sağladığı gibi ilerleyen süreçte de eskrim becerilerini geliştirmeye destek olur. Sporcular özel ders esnasında sağlam bir temel inşa eder ve spesifik teknikleri öğrenip pekiştirir.

Seviyesi ve dahil olduğu program ne olursa olsun herkesin özel ders alması tavsiye edilir.

Sadece özel ders alarak da iyi birer eskrimci olmanın mümkün olmadığının bilinmesini isteriz. Teknik ve taktiklerin grup çalışmalarında farklı antrenman partnerlerine karşı uygulanması yarışmacı bir eskrimci için olmazsa olmazdır.

Sporcunun eskrim bilgi, birikim ve becerileri gelişip belirli hedefler dahilinde çalışan bir performans eskrimcisi olması durumunda grup çalışamalarını özel ders ile düzenli olarak desteklemelidir. Her bir özel dersin içeriğini sporcunun becerileri ve ihtiyaçları belirler.

Gerekli Malzemeler

Özel ders esnasında maske, eldiven ve silaha gereksinim duyulur. Eskrime yeni başlayanlar için gerekli malzemeler ilk 1 ay süresince akademimiz tarafından temin edilir. Malzemeler mağazamızdan satın alınabilir.

Özel Ders Süresi

Bir özel dersin süresi 20 dakikadır. Sporcuların ısınmak amacıyla dersten 10-15 dakika önce hazır bulunmaları tavsiye edilir.

Özel Ders Fiyatı

Başlangıç Programı, Eskrimci Programı ve Performans Programı’nda yer alanlar için bir ders ücreti 100 TL’dir.

Özel derslere ilişkin daha detaylı bilgi edinmek ve rezervasyon taleplerinizi iletmek için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.