Performans Programı

Performans Programı; düzenli olarak ulusal ve uluslararası turnuvalara katılan Yıldızlar (13-17 yaş), Gençler (18-20 yaş) ve Büyükler (20 yaş üzeri) yaş gruplarındaki yarışmacı eskrimciler için tasarlanmıştır.

Performans Programı kapsamında odaklanılan çalışma alanları şunlardır:

  • Yarışmacı eskrim teknik ve becerileri
  • Dayanıklılık, hız, çeviklik ve kuvvet
  • İleri eskrim stratejileri ve taktikleri
  • Rakibin güçlü ve zayıf yönlerine göre oyun kurma
  • Maç analizi yapma
  • Zayıf yönleri geliştirme

Gerekli Malzemeler

Performans Programı’ndaki sporcuların tüm eskrim malzemelerine sahip olmaları gerekir. Malzemeler PARAT RİPOST ESKRİM AKADEMİSİ’nin mağazasından satın alınabilir.

Programın Süresi

Performans programı 12 boyunca devam eden senelik bir programdır ve herhangi bir bitiş süresi yoktur. Bu program kapsamındaki sporculara kış döneminde haftada 5 gün (5 antrenman), yaz döneminde ise haftada 6 gün (9-10 antrenman) yapma imkanı sunulur.

Kış döneminde hafta içinde yapılan çalışmaların süresi 2 saat, hafta sonu yapılan çalışmaların süresi ise 1,5 saattir.

Performans Programı tamamen farklı bir düzeyde spora adanmışlık gerektirir. Performans Programı’nda yer alan sporcuların başarılı birer eskrimci olabilmeleri için düzenli olarak grup çalışmalarına katılmaları gerekir. Sporcuların katıldığı ulusal ve uluslararası turnuva sayıları da performans üzerinde etkilidir.

Çalışma Gün ve Saatleri

Kış döneminde çalışmalar Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri 18:30 – 20:30 arasında, Cumartesi ve Pazar günleri ise 09:00 – 10:30 arasında yapılmaktadır. Yaz dönemine ait program her sene Haziran a ayında yrıca ilan edilir.

Programın Fiyatı

Programın fiyatı aylık 500 TL’dir.

Farklı ödeme seçenekleri ile %20’ye varan indirim imkanı sunulmaktadır. Ödeme ve indirim seçenekleri ile ilgili olarak “Fiyatlar” sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.