[css3_grid id=’medicenter_red_sliding’]

Senelik ödemeler Mail Order sistemi veya bankadan otomatik ödeme talimatı ile 12 taksit olarak yapılabilmektedir. Fiyatlar 01 Eylül 2019 – 31 Ağustos 2020 dönemine ait olup Parat Ripost Spor Kulübü fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İndirim Seçenekleri

Akademimizde çalışan sporcular için çeşitli indirimler sunulmaktadır. Bu indirim seçeneklerinden size uygun olanı seçerek daha avantajlı fiyatlar ile eskrim yapabilirsiniz.

Sunulan indirim seçenekleri Eskrimci Programı ve Performans Programı için geçerli olup Başlangıç Programı ve özel dersleri kapsamamaktadır.

Bu indirimler haricinde çeşitli zamanlarda yapılan kampanyalardan haberdar olmak için Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Kardeş İndirimi

Kardeş indirimi kapsamında ikinci kardeş için %50 indirim uygulanmaktadır. Ödenecek tutar hesaplanırken, her kardeşin dahil olduğu programa ilişkin fiyatlar ayrı ayrı hesaplanarak toplanmaktadır. Kardeş indirimi diğer indirimler ile birleştirilemez.

Üye İndirimi

Parat Ripost Spor Kulübü’nün üyeleri, üye eşleri ve üye çocukları için %10 indirim uygulanmaktadır. Bu indirim özel derslerde geçerli değildir ve diğer indirimler ile birleştirilemez.

Peşin Ödeme İndirimi

Eskrimci ve Performans Programlarında yer alan ve senelik ödemelerini peşin olarak yapmak isteyenlere %10 indirim uygulanmaktadır.

İndirim seçenekleri birleştirilemez, sporcular indirim seçeneklerinden sadece birinden yararlanabilirler.