Kış Programı

Akademimizdeki kış dönemi çalışmaları 1 Eylül 2018 tarihi itibariyle başlayacak olup 2019 senesinin Haziran ayı sonuna kadar sürecektir. Kış döneminde uygulanacak antrenman programı yanda yer alan haftalık çizelgede belirtilmiştir.

Kış dönemine ait çalışma programında Eskrimci Programı ve Performans Programı kapsamında çalışmalarını sürdüren sporcularımıza haftada 5 gün, Başlangıç Programı’na dahil olan sporcularımıza haftada 2 gün ve Veteran Programı’nda yer alanlara haftada 1 gün antrenman yapma imkanı sunulmaktadır.

U14 yaş grubunda (2005 ve 2006 doğumlular) yer alan sporcular antrenmanlarını hafta içi günlerde Eskrimci Grubu ile, hafta sonu günlerde ise Performans Grubu ile yapacaklardır.

Okulların ara yıl tatili süresince, resmi tatillerde, özel durumlarda ve turnuva takviminin gerektirdiği durumlarda antrenman programında değişiklikler veya antrenman iptalleri yapılabilmektedir. Bu gibi durumlarda ilgililere SMS aracılığı ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Kış dönemindeki çalışmalara ilişkin detaylar, ücretler ve tüm sorularınız için bize (0532) 254 90 45 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.