Belgeler ve Formlar

Bu sayfa aracılığı ile eskrim yaşantınızda ihtiyaç duyacağınız, gerek Parat Ripost Spor Kulübü, gerekse diğer kurum ve kuruluşlarca yayınlanmış belge ve formlara ulaşabilirsiniz.

Parat Ripost Spor Kulübü'ne Ait Belge ve Formlar

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne Ait Belgeler

Seyahat İzin Belgesi’nin her yurt içi turnuvadan önce doldurulup imzalanarak kulüp yönetimine teslim edilmesi gerekmektedir. Bu belgenin eksik olması halinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü turnuva katılımı için gerekli olan kafile listesini onaylamamaktadır.

Türkiye Eskrim Federasyonu'na Ait Belgeler

Milli Sporcu Belgesi Başvurularında; formda bulunan gidilmiş müsabakanın adının, tarihinin ve yerinin doldurulması, belgenin teslim edileceği yerin adının yazılması, tarih ve imza kısımının boş geçilmemesi ve her bir müsabaka için 150 TL’nin Türkiye Eskrim Federasyonu’nun banka hesabına yatırılması gerekmektedir. Formun aslının ödemeye ilişkin dekont, 1 adet nüfus cüzdanı fotokopisi ve 1 adet fotoğraf ile birlikte federasyona gönderilmesi gerekmektedir.

Milli takımlar haricinde Uluslararası Eskrim Federasyonu (FIE) ve Avrupa Eskrim Konfederasyonu’nun (CEE) düzenlediği müsabakalara katılmak isteyen sporcuların, müsabaka tarihinden en az 21 gün önce formu doldurup İl Müdürlüğü’ne teslim ederek Federasyona müracaat etmeleri ve Teknik Kurul’un onayını almaları gerekmektedir. Son müracaat tarihinin hafta sonu veya resmi tatile denk gelmesi durumunda müracaatın takip eden ilk iş günü yapılması gerekecektir.

Uluslararası Eskrim Federasyonu'na Ait Belgeler

Avrupa Eskrim Konfederasyonu'na (CEE) Ait Belgeler

Uluslararası Dopingle Mücadele Ajansı'na (WADA) Ait Belgeler