eskrim-yap-tanitim-gorsel

Eskrim Tanıtımı

Parat Ripost Spor Kulübü olarak üstlendiğimiz misyonların başında eskrim sporunu tanıtıp yaygınlaştırarak sporumuza yeni ve başarılı eskrimciler kazandırmak yer almaktadır.

Bu kapsamda başlattığımız #eskrimyap projesi ile eskrim sporunu kitleler ile buluşturmayı amaçlıyoruz. Proje kapsamında hazırladığımız tanıtım kiti ve aktivite programı sayesinde AVM’lerde, fuarlarda, eğitim kurumlarında ve kurumsal firmalarda yaptığımız ücretsiz tanıtımlar ile bireylerin eskrim sporu ile tanışmalarına ve eskrim oynamayı deneyerek keyifli vakit geçirmelerine imkan sunuyoruz.

Özel Eskrim Kiti

Eskrim tanıtımları için özel olarak geliştirilmiş eskrim kitlerimiz sayesinde dileyen herkes dilediği an ve dilediği yerde eskrim heyecanına ortak olabiliyor.

Her bir kişi için birer adet maske, ceket ve plastik silahtan oluşan kitleri kullanmak da son derece kolay ve eğlenceli. Çocuk, genç veya yetişkin fark etmeksizin herkese uyan ceketi kıyafetinizin üzerinize geçirip maskeyi takmanız yeterli. Geriye sadece silahı alıp garda geçmek kalıyor.

Neredeyse gerçek eskrim deneyimi sunan bu kitler ile oynanan oyunda amaç rakibin ceketinin orta bölümünde yer alan hedef bölgesine dürtüş yapmaktır. Hedefe ulaşılması halinde ceket ve maskede yanan ışıklar geçerli bir “tuş” yapıldığı belirtir.

Tanıtım programımız kapsamında bu kitler kullanılarak dileyen herkesin birkaç tuş süresince eskrimi deneyimlemesi sağlanmaktadır.

İnteraktif Stand

Tanıtım aktivitelerimizde katılımcıların sporumuzu deneyimlemelerinin yanı sıra eskrim sporu hakkında da bilgi sahibi olmalarını amaçlıyoruz.

Bu nedenle, tanıtım standımızda yer alan bir ekrandan tanıtım aktivitelerimiz için özel olarak hazırladığımız videoyu katılımcıların seyrine sunuyoruz.

Söz konusu video aracılığı ile eskrimin tarihsel gelişimi ve modern eskrim hakkında ilgi çekici bilgilerin yanı sıra başarılı sporcularımızın eskrim hakkındaki düşüncelerini sporumuzu merak edenler ile buluşturuyoruz.

Eskrim hakkında daha fazlasını merak edenler ise tanıtım aktivitesi sırasında hazır bulunan uzman ekibimizden dilediği soruların cevaplarına kolayca ulaşabiliyor.

Katılım Sertifikası

Aktiviteye katılarak kılıcını çeken ve gardını alan herkes birer sertifika ile ödüllendirilerek bu unutulmaz deneyimden bir hatırayı yanlarında götürmeleri sağlanır.

Her tanıtım aktivitesi için amaca ve kitleye uygun farklı bir sertifika hazırlanır. Talep edilmesi halinde tanıtımın yapıldığı yerin/kurumun logosuna ve mesajına da sertifika üzerinde yer verilebilir.