Yaz Programı

Tatil her öğrencinin ve her sporcunun en doğal hakkıdır. Ne var ki; başarılı olmayı hedefleyen bir eskrimci için yaz aylarında yapılacak düzenli ve programlı antrenmanlar büyük önem arz eder.

Okulların tatil olduğu dönemde eskrimde ihtiyaç duyulan dayanıklılığın, süratin ve gücün arttırılması ile tekniğin geliştirilmesine yönelik hazırladığımız çalışma programının detaylarına aşağıda yer verilmiştir.

2 Temmuz 2018 tarihinde başlayıp 2 Eylül 2018 tarihinde sona erecek 9 haftalık yaz programının çalışmalara devam eden sporcu sayısına ve turnuva takvimine göre değişiklik gösterebileceğini hatırlatmak isteriz.

Söz konusu dönemde tüm yaş grupları birlikte antrenman yapacak olup Temmuz ayında kondisyon, Ağustos ayında ise hem kondisyon hem eskrim çalışmaları yapılacaktır. Yaz dönemine ilişkin haftalık çalışma programına aşağıdaki görselde yer verilmiştir.

Değişiklikleri bu sayfadan takip etmek mümkün olacağı gibi çalışmalara ara veren sporcuların güncel programı öğrenebilmeleri için kulübe gelmeden önce antrenörlerimiz ile temasa geçmelerini tavsiye ederiz.

Yaz dönemindeki çalışmalara ilişkin detaylar, ücretler ve tüm sorularınız için bize (0532) 254 90 45 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

okul-biter-eskrim-bitmez

Yaz programı süresince Temmuz ve Ağustos aylarında Başlangıç Programı çalışmalarına ara verilmesi planlanmıştır. Gelecek talep doğrultusunda programda değişiklik yapılabilecektir.

Eskrimci ve Performans Programı dahilindeki sporculardan çalışmalara tam gün katılacak olanlar için öğle yemeği temin edilecektir. Öğle yemeği ücreti günlük 15 TL olup ödemesi Parat Ripost Cafe’ye yapılabilecektir.

Yaz dönemindeki çalışmalara ilişkin herhangi bir ücret değişikliği uygulanmamakta olup sporcularımız kış dönemi ile aynı aylık aidat bedelini ödeyerek çalışmalara iştirak edebilirler.

Kulübümüz 20-23 Ağustos tarihlerinde Kurban Bayramı nedeniyle kapalı olacağından söz konusu haftada antrenman yapılmayacaktır.