Yarıyıl Programı

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı’nın yarı yıl tatiline gireceği 20 Ocak 2017 tarihinden itibaren iki haftalık yarı yıl tatili süresince eskrimcilerimizi yoğun bir turnuva programı beklemektedir.

Sporcularımızın bu turnuvalara en iyi şekilde hazırlanabilmeleri için tatil süresince uygulanacak çalışma programımız revize edilmiştir.

27-28 Ocak’ta Süper Minik ve Minik sporcularımızın İstanbul’da katılacakları Boğaziçi Kupası dolayısı ile 23-26 Ocak tarihlerinde Eskrimci Programı’nda çalışmalarını sürdüren sporcularımız için çift antrenman yapılacaktır. Bu çalışmalara Başlangıç Programı’nda olup turnuvaya iştirak edecek sporcularımızda katılabileceklerdir.

Ayrıca, söz konusu tarihlerdeki çalışmalarımıza Karadeniz Ereğli’den eskrimciler de katılacaklardır.

4-5 Şubat’ta Ankara’da düzenlenecek Gençler Federasyon Kupası’na katılacak sporcularımız için ise 31 Ocak – 2 Şubat 2017 tarihlerinde çift antrenman yapılacaktır.

Tatil süresince hafta sonu çalışmaları kış programımızda olduğu haliyle sürdürülecektir.

Yarıyıl tatiline yönelik hazırladığımız çalışma programını aşağıdaki linkten detaylı bir biçimde görüntüleyebilirsiniz. Çalışmalara ilişkin tüm sorularınızı bize (0532) 254 90 45 numaralı telefondan ulaşarak yöneltebilirsiniz.

yariyil-okul-biter-eskrim-bitmez