parat-ripost-kariyer-programi

Kariyer Programımızla Meslek Sahibi Olmaya Var Mısınız?

Özellikle, son yıllarda elde edilen uluslararası başarıların da yadsınamaz etkisiyle, ülkemizde eskrime katılım oranı hızla artış göstermiştir.

Eskrime olan ilgi yeni iş sahası ve yeni istihdam gibi bazı olanakları beraberinde getirse de ülke eskrimimizin sağlıklı büyümesi ve gelişimi söz konusu olduğunda iyi yetişmiş eğitmen eksikliği süreci sekteye uğratan önemli bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır.

Parat Ripost olarak, gelecek planlarımız arasında var olan eskrimi daha geniş kitleler ile buluşturma hedefimizi sağlıklı bir biçimde hayata geçirebilmek için ihtiyaç duyduğumuz kalifiye eğitmen gereksinimimizi sunduğumuz Kariyer Programı ile karşılamayı arzu ediyoruz.

Kariyer Programımız sayesinde başta BESYO (Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu) öğrencisi veya mezunu spor insanlarının eskrim ile tanışmalarını, eskrimi öğrenmelerini ve eskrim antrenörü olarak bir meslek sahibi olmalarını amaçlıyoruz.

Parat Ripost Akademi bünyesinde stajyer eğitmen olarak çalışmaya başlayarak dahil olabileceğiniz Kariyer Programı hakkında detaylı bilgiye bizim ile iletişime geçerek sahip olabilir ve zaman kaybetmeden eskrim antrenörlüğüne adım atabilirsiniz.

       

Leave A Comment

Adres: Aksoy Sokak No: 5 Altunizade Üsküdar - İstanbul
Mob: (0532)2549045 | E-mail: info@paratripost.org

counter create hit