bale-cimnastik-eskrim-eylul-2019

Kış Okulu Kayıtlarımız Başladı

Son yıllarda eskrim sporunda ülkemizin önde gelen spor kulüplerinden biri olarak faaliyet gösteren akademimizde kış okulu kayıtlarımız başladı. Üstelik, spor alt yapısına daha da eğilebilmek için eskrimin haricinde eğitim programlarımıza bale ve cimnastiği de ekledik.

Neden Bale ve Cimnastik?

Eskrim gibi bir spora yönelerek yarışmacı sporcu olma yolunda ilerlemek 7-8 yaşlarından itibaren mümkün olabilmektedir. Çocuklar için bu yaşlar öncesinde vücut hakimiyeti, esneklik ve koordinasyon gibi sportif becerilerini geliştirerek ilerki yaşlarındaki spor yaşantılarına en iyi temeli oluşturacak branşların başında bale ve cimnastik gelmektedir.

Bale ve Cimnastik kurslarımız ile hem çocuklarınızın iyi birer spor temeli kazanmalarını planlıyoruz hem de bir kaç sene sonrasındaki eskrim programlarımız için bir sporcu havuzu oluşturmayı arzu ediyoruz.

Bale ve Cimnastik kurslarımız 3-8 yaş arasındaki çocuklar için uygundur. Bu kursların hayata geçirilebilmesi için ön kayıt toplanmaktadır. Yeterli katılım sağlanması halinde kursların Ekim ayında başlaması planlanmaktadır. Siz de çocuğunuzun bale veya cimnastik ile spora adım atmasını istiyorsanız bizim ile (0532) 254 90 45 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Peki Eskrim?

Bir eskrim kulübü olarak işinde deneyimli ve uzman eğitmenlerimiz eşliğinde sunduğumuz performans programları ile ülkemizi uluslar arası alanda başarıyla temsil eden yarışmacı eskrimciler yetiştiriyoruz. Bunun yanı sıra yarışmacı olmadan eskrimi tanımak ve deneyimlemek isteyen çocuklar Eylül-Temmuz ayları arasında süren kış okulumuza dahil olabilirler. 7 yaşından büyük çocuklar eskrim çalışmalarımıza katılabilirler. Yeni başlayanlar için 7 Eylül 2019 itibariyle kurslarımız başlayacaktır. (0532) 254 90 45 numaralı telefonu arayarak daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

       

Leave A Comment

Adres: Aksoy Sokak No: 5 Altunizade Üsküdar - İstanbul
Mob: (0532)2549045 | E-mail: info@paratripost.org

counter create hit